TRAFIAMY W GUSTA

Zrealizujemy dla Państwa każdy, nawet najśmielszy projekt, aby okna i drzwi stanowiły wyróżniający się element architektury budynku, dobrze zharmonizowany z resztą elewacji. Kształt okien i drzwi, ich kolorystyka, zależą wyłącznie od potrzeb i wyobraźni Klienta.

Nad Wisłą
Czołna
Derlatka
Garwolin
Garwolin 2
Hotel Choiny
Hotel Turzno
Hotel Wilga
Izabelin
Pyry
Sulbiny
Trojanów
Okolice Puław
Kazimierz Dolny
Goclaw
Hotel Talaria Ladies Spa
Dacza
Hotel Las Woda Sala Konferencyjna
Zoliborz
Pod Warszawa
Jerzy

Drzwi akustyczne i dźwiękoszczelne

Firma Stodom z okolic Warszawy od lat zajmuje się produkcją najróżniejszych elementów stolarki otworowej, wykorzystując najnowsze osiągnięcia technologiczne, dzięki którym uzyskujemy najwyższą jakość wykonanych produktów. Do nich należą między innymi drzwi akustyczne, cechujące się niebagatelnym i bardzo solidnym wykonaniem. Drzwi akustyczne posiadają wszelkie dokumenty potwierdzające zbadaną akustykę w Instytucie Techniki Budowlanej.

 

Osoby zainteresowane zakupem nowoczesnych drzwi mogą liczyć na pełne wsparcie ze strony pracowników naszej firmy. Pomożemy dobrać materiał, a także określić techniczne szczegóły, dotyczące każdego oferowanego egzemplarza. Dzięki doświadczeniu, które gromadzimy od 1989 roku, mamy pewność, że nasze porady będą nieocenioną pomocą dla klientów, którym zależy na solidnych drzwiach akustycznych.

Jako specjaliści jesteśmy gotowi na najróżniejsze wyzwania, jakie Państwo przed nami postawicie. Zrealizujemy każdy projekt drzwi dźwiękoszczelnych, na jakim będzie Wam zależało. Gwarantujemy, że będą nie tylko elegancką ozdobą Państwa domu, czy miejsca użyteczności publicznej ale też doskonale spełnią swoją funkcję. Do Państwa wyboru pozostawiamy zarówno kolorystykę, jak i kształt upragnionych drzwi. Ich dźwiękoszczelność może nawet sięgać 42 dB, dzięki czemu zapewniają odpowiedni komfort i izolację od hałasu.

Drzwi dźwiękoszczelne wewnętrzne

Oprócz wejściowych możecie u nas Państwo znaleźć również drzwi akustyczne wewnętrzne, dzięki czemu stworzycie pomieszczenie będące idealnym gabinetem, odciętym od reszty pomieszczeń. To zaś pozwoli Wam w spokoju pracować. Z drugiej strony to też świetny pomysł na izolację sypialni, w której znajdziecie ukojenie po całym dniu, bez obaw, że jakiś hałas zakłóci wypoczynek.

Jako specjaliści z branży stolarki otworowej, gwarantujemy, że wykonujemy nasze towary z zachowaniem najwyższych europejskich standardów oraz norm. Dlatego też wyposażając wnętrza proponowanymi przez nas drzwiami akustycznymi, możecie być Państwo pewni, że będą służyć przez długie lata, a z drugiej strony zachowają bardzo elegancki wygląd i wyciszą każde pomieszczenie.

Drzwi techniczne akustyczne od 28 db do 42 db

Nasza oferta skierowana jest także do klientów biznesowych. Wiemy bowiem, jak istotne jest, by drzwi do pewnych miejsc były dźwiękoszczelne. Wśród nich są m.in. gabinety lekarskie, biura kancelarii prawnych etc. Klienci lekarzy i prawników często rozmawiają o bardzo intymnych szczegółach swojego życia, które powinny pozostać tylko między nimi. Dlatego drzwi techniczne akustyczne powinny zapewniać maksymalne wyciszenie, stąd też wśród naszych propozycji są drzwi gwarantujące szczelność izolacyjność akustyczną w zakresie od 28 do 42 dB.

Nie inaczej jest ze skrzydłami drzwiowymi hotelowymi, które powinny zapewnić szczególną prywatność gości takich miejsc. Jesteśmy w stanie dostarczyć eleganckie skrzydła drzwiowe, które idealnie wpiszą się w hotelowe warunki, zapewniając przebywającym w pokojach klientom ciszę i intymność.

Bardzo często w hotelach oraz biurach wymagane są drzwi nie tylko akustyczne ale
i jednoczesnie przeciwpożarowe. Stajemy naprzeciw tym wymaganiom posiadając w swojej ofercie drzwi PPOŻ EI 30 i PPOŻ EI60 o izolacyjności akustycznej Rw=32 dB

 

Jeśli więc jesteście Państwo zainteresowani drzwiami technicznymi, to również znajdą je Państwo wnaszej ofercie. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania i funkcjonalność.

Producent drzwi akustycznych i dźwiękoszczelnych w Warszawie

Zachęcamy klientów z Warszawy, jej okolic, a także każdego innego miejsca w Polsce, którzy są zainteresowani proponowanymi drzwiami, do kontaktu. Wśród nich są produkty dźwiękoszczelne, hotelowe i o przeznaczeniu technicznym, które idealnie się spiszą w różnych biurach czy gabinetach.

Wyjątkowy styl, starannie wyselekcjonowane surowce, a także możliwość wykonania nawet najśmielszych projektów – to Państwo zyskujecie, wybierając współpracę z firmą Stodom. Gwarantujemy, że decydując się na proponowane przez nas towary, będziecie Państwo usatysfakcjonowani nowymi drzwiami.