TRAFIAMY W GUSTA

Zrealizujemy dla Państwa każdy, nawet najśmielszy projekt, aby okna i drzwi stanowiły wyróżniający się element architektury budynku, dobrze zharmonizowany z resztą elewacji. Kształt okien i drzwi, ich kolorystyka, zależą wyłącznie od potrzeb i wyobraźni Klienta.

Nad Wisłą
Czołna
Derlatka
Garwolin
Garwolin 2
Hotel Choiny
Hotel Turzno
Hotel Wilga
Izabelin
Pyry
Sulbiny
Trojanów
Okolice Puław
Kazimierz Dolny
Goclaw
Hotel Talaria Ladies Spa
Dacza
Hotel Las Woda Sala Konferencyjna
Zoliborz
Pod Warszawa
Jerzy

Drzwi akustyczne 42 db

Jako producent drzwi staramy się być na bieżąco z branżą stolarską i wykorzystywać nową technologię w celu tworzenia produktów zdolnych w 100% zadowolić naszych Klientów. Znajdujące się w naszej ofercie drzwi akustyczne 42 dB są tego dowodem – są dźwiękoszczelne, solidne i przetestowane przez Instytut Techniki Budowlanej, a dodatkowo mogą zostać dostosowane do potrzeb osoby składającej zamówienie pod niemal każdym względem. To Klient wybiera kolor, kształt, wymiary oraz stopień dźwiękoszczelności drzwi akustycznych, które będą miały za zadanie izolować dźwięki dochodzące z zewnątrz lub innego pomieszczenia, a tym samym zapewniać komfort użytkownikom. Oczywiście służymy fachowym doradztwem – w razie problemów z doborem drzwi akustycznych wytłumaczymy, który materiał oraz pozostałe właściwości sprawdzą się najlepiej, biorąc pod uwagę dokładne przeznaczenie produktu.

Zainteresowanych ofertą serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Działamy na terenie Warszawy, ale chętnie obsłużymy również Klientów z okolic i innych miast w Polsce.

Zalety drzwi akustycznych

Zastosowanie drzwi akustycznych 42 dB będzie idealnym rozwiązaniem do wszelkich pomieszczeń, których użytkownicy mogą potrzebować ciszy lub nie chcą, by dźwięki z wnętrza dochodziły na zewnątrz, co ma duże znaczenie np. w gabinetach lekarskich, biurach kancelarii czy hotelach. Zalety naszych drzwi akustycznych to:

  • dźwiękoszczelność aż do 42 dB,
  • elegancki design dostosowany do oczekiwań Klienta,
  • solidne wykonanie wyłącznie z wysokiej jakości materiałów,
  • wytrzymałość i duża odporność na uszkodzenia mechaniczne.