TRAFIAMY W GUSTA

Zrealizujemy dla Państwa każdy, nawet najśmielszy projekt, aby okna i drzwi stanowiły wyróżniający się element architektury budynku, dobrze zharmonizowany z resztą elewacji. Kształt okien i drzwi, ich kolorystyka, zależą wyłącznie od potrzeb i wyobraźni Klienta.

Nad Wisłą
Czołna
Derlatka
Garwolin
Garwolin 2
Hotel Choiny
Hotel Turzno
Hotel Wilga
Izabelin
Pyry
Sulbiny
Trojanów
Okolice Puław
Kazimierz Dolny
Goclaw
Hotel Talaria Ladies Spa
Dacza
Hotel Las Woda Sala Konferencyjna
Zoliborz
Pod Warszawa
Jerzy

Drzwi biurowe

Praca w komfortowych warunkach to podstawa efektywności i dobrych wyników osiąganych przez pracowników, dlatego biuro powinno zostać urządzone w sposób estetyczny i praktyczny zarazem. Ważnym elementem każdego wnętrza są drzwi, warto zatem zadbać o ich odpowiedni dobór. Jeśli chodzi o modele do biura, dobrym wyborem mogą okazać się te wykonane z drewna – są bardzo eleganckie i wytrzymałe, a dzięki szerokim możliwościom obróbki będą pasować w zasadzie do każdego pomieszczenia – czy to urządzonego w stylu klasycznym, czy nowoczesnym. Jednak sam design to nie wszystko. Równie istotne kwestie to dźwiękoszczelność, która zapewni potrzebną do całkowitego skupienia się na wykonywanych zadaniach ciszę oraz dostosowanie do norm bezpieczeństwa w razie pożaru. Drzwi polecane do biur to najczęściej modele akustyczne, dymoszczelne oraz ognioodporne. Jako ich producent dbamy, by łączyły właściwości ochronne z walorami estetycznymi i były zgodne z oczekiwaniami Klientów.

Drzwi do każdego biura

W związku z tym, że wszelkie elementy stolarki otworowej w naszej firmie STODOM produkowane są na zamówienie, z nami każdy może stworzyć idealne drzwi do swego biura. Dlaczego warto skorzystać z usług STODOM?

  • podejmujemy się realizacji każdego, nawet najtrudniejszego zlecenia,
  • nasze drzwi biurowe wykonywane na indywidualne zamówienia są unikatowe,
  • korzystamy z nowoczesnych rozwiązań i tylko wysokogatunkowych materiałów.

Do kontaktu zachęcamy wszystkich Klientów z Warszawy, gdzie znajduje się nasza siedziba.