TRAFIAMY W GUSTA

Zrealizujemy dla Państwa każdy, nawet najśmielszy projekt, aby okna i drzwi stanowiły wyróżniający się element architektury budynku, dobrze zharmonizowany z resztą elewacji. Kształt okien i drzwi, ich kolorystyka, zależą wyłącznie od potrzeb i wyobraźni Klienta.

Nad Wisłą
Czołna
Derlatka
Garwolin
Garwolin 2
Hotel Choiny
Hotel Turzno
Hotel Wilga
Izabelin
Pyry
Sulbiny
Trojanów
Okolice Puław
Kazimierz Dolny
Goclaw
Hotel Talaria Ladies Spa
Dacza
Hotel Las Woda Sala Konferencyjna
Zoliborz
Pod Warszawa
Jerzy

Drzwi drewniane

Według wielu drzwi zewnętrzne są wizytówką budynku – i słusznie. Dlatego właśnie ich wybór powinien zostać dobrze przemyślany. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na charakter obiektu ­– w domach, kamienicach, eleganckich biurach, kancelariach czy siedzibach firm, a więc wszędzie tam, gdzie chcielibyśmy zrobić dobre wrażenie na gościach, idealnie sprawdzą się drzwi drewniane. Już sam szlachetny materiał ich wykonania może sugerować, że znajdują się w miejscu, w którym ceni się rzetelność i wysoką estetykę – drewno ze względu na swą trwałość i gustowność najczęściej budzi skojarzenia z solidnością, wytwornie urządzonymi wnętrzami, luksusem.

Drewno to surowiec bardzo wszechstronny, który może być obrabiany na wiele różnych sposobów. W ofercie STODOM znajdują się drzwi drewniane zewnętrzne wykonywane na zlecenie Klientów, a więc w pełni dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań. Z nami każdy zaprojektuje idealne drzwi do dowolnego obiektu. Korzystamy z wysokogatunkowego drewna sosnowego, dębowego i mahoniowego meranti oraz najwyższej jakości elementów – szyb, klamek, zamków, zawiasów itd.

Drzwi drewniane w Warszawie

Do skorzystania z oferty STODOM zachęcamy wszystkich, którym zależy na jedynych w swoim rodzaju drewnianych drzwiach zewnętrznych wykonanych na wymiar dla konkretnego Klienta. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Oferowane przez nas drzwi są:

  • solidnie wykonane, wytrzymałe i stabilne wymiarowo,
  • całkowicie unikatowe, tworzone na indywidualne zamówienie,
  • starannie wykończone – ze zdobieniami lub bez w zależności od życzenia Klienta.

 

Zainteresowanych ofertą zachęcamy do kontaktu z naszą firmą z siedzibą w Warszawie. Zgłaszać się do nas mogą także Klienci z okolic i innych miast w Polsce.