TRAFIAMY W GUSTA

Zrealizujemy dla Państwa każdy, nawet najśmielszy projekt, aby okna i drzwi stanowiły wyróżniający się element architektury budynku, dobrze zharmonizowany z resztą elewacji. Kształt okien i drzwi, ich kolorystyka, zależą wyłącznie od potrzeb i wyobraźni Klienta.

Nad Wisłą
Czołna
Derlatka
Garwolin
Garwolin 2
Hotel Choiny
Hotel Turzno
Hotel Wilga
Izabelin
Pyry
Sulbiny
Trojanów
Okolice Puław
Kazimierz Dolny
Goclaw
Hotel Talaria Ladies Spa
Dacza
Hotel Las Woda Sala Konferencyjna
Zoliborz
Pod Warszawa
Jerzy

Drzwi drewniane przeciwpożarowe – EI30 EI60

Bezpieczeństwo domowników, a także osób przebywających w innych obiektach budowlanych jest najważniejsze. Dlatego też warto zadbać o wszelkie środki, które usprawniają system bezpieczeństwa, który jest w danym budynku.

Jednym z największych zagrożeń jest pożar. Szybko rozprzestrzeniający się ogień może być jednak powstrzymany, jeśli się zastosuje nowoczesne drzwi drewniane przeciwpożarowe. Tego typu skrzydło drzwiowe stanowi skuteczną barierę dla płomieni, które są powstrzymywane przez określony czas – w zależności od klasy produktu. Nasza firma oferuje klientom drzwi przeciwpożarowe z drewna kategorii:

  • EI30 – zdolne skutecznie powstrzymywać rozprzestrzenianie się ognia przez 30 minut,

  • EI60 – skutecznie blokujące postępowanie pożaru przez 60 minut.

Drzwi przeciwpożarowe klasy ei 30

Jesteśmy cenionym producentem drzwi od wielu lat działającym na terenie Warszawy. Spośród firm zajmujących się stolarką otworową w okolicy wyróżnia nas przede wszystkim indywidualne podejście do każdego Klienta i gotowość do realizacji niestandardowych zamówień. Oprócz klasycznych drzwi zewnętrznych i wewnętrznych produkujemy również skrzydła drzwiowe o specjalnych właściwościach.

Wykonujemy na wymiar drewniane drzwi przeciwpożarowe klasy EI 30 chroniące przed rozprzestrzenianiem się płomieni, przeznaczone przede wszystkim do budynków, w których zagrożenie potencjalnym pożarem jest podwyższone. Odpowiednio zaprojektowana budowa i materiały, z których zostały wykonane, sprawiają, że przez 30 minut drzwi stanowią skuteczną, nieprzepuszczającą ogień zaporę. Oprócz tego tłumią dźwięki aż do 42 dB, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w budynkach zamieszkania zbiorowego, obiektach użyteczności publicznej, siedzibach firm i biurowcach czy hotelach.

Dlaczego drewniane drzwi ei30 ?

Wiemy, jak ważny dla wielu Klientów jest design. Ze względu na uniwersalne przeznaczenie do montażu w różnego rodzaju obiektach wygląd naszych drzwi przeciwpożarowych EI 30 niczym nie różni się od standardowych produktów stolarki budowlanej. Robimy wszystko, by były one dostosowane do oczekiwań Klientów, dlatego wykonujemy modele wyposażone w różnego rodzaju okucia (również elektroniczne) oraz stosujemy różne wykończenia powierzchni drzwi:

  • naturalny fornir,
  • powłoka lakiernicza z palety RAL i NCS,
  • laminaty HPL.

 

Skuteczne przeciwdziałanie rozprzestrzeniania się ognia dla klientów indywidualnych i firm

Dzięki nim można skutecznie zyskać czas potrzebny do ewakuacji budynku, podjąć działania przeciw pożarowi lub też wezwać straż pożarną.

Prezentowana oferta dotyczy zarówno osób prywatnych, które chcą zapewnić swoim domownikom i członkom rodziny odpowiednie bezpieczeństwo przed potencjalnym pożarem, jak i dla firm i instytucji państwowych, biur, których obiekty budowlane muszą spełniać szczególne normy bezpieczeństwa.

Stąd też możemy Państwa zainteresować drewnianymi drzwiami przeciwpożarowymi, które nie tylko spełniają należycie swoją funkcję, ale też wyglądają bardzo stylowo i gustownie. Realizujemy bowiem najśmielsze projekty, zgodne z wizją klienta, ale też najwyższymi standardami, jakie stawiane są producentom elementów stolarki otworowej w Europie.

Proponujemy instalację drzwi w takich obiektach jak:

  • domy jedno i budynki wielorodzinne,

  • biurowce,

  • budynki użyteczności publicznej.

Mogą być one zainstalowane w każdym pomieszczeniu, w którym ryzyko wybuchu pożaru jest wyższe (np. w kotłowni).

Profesjonalizm potwierdzony Ceryfikatami

Dlaczego warto wybrać drewniane drzwi przeciwpożarowe firmy Stodom? Nie tylko ze względu na nasze wieloletnie doświadczenie i chęć doskonalenia się w sztuce stolarki otworowej, ale też dlatego, że nasze produkty posiadają dokumenty:

  • Instytutu Techniki Budowlanej (Aprobata Techniczna ITB AT15-6103/2013 HALSPAN),

  • Certyfikat Zgodności Nr W867 Zakładu Certyfikacji CERTBUD.

Oba te dokumenty świadczą o najwyższej jakości wykonania produkowanych przez nas drzwi, które spełniają najwyższe normy prawne, wymagane w przypadku produktów, które mają właściwości blokujące rozprzestrzenianie się ognia.

Dlatego też, jeśli jesteście Państwo zainteresowani drzwiami przeciwpożarowymi, które są drewniane, charakteryzują się kategoriami EI30 lub EI60, a przy tym zachowują bardzo stylowy i elegancki design, to zachęcamy do składania zamówień w naszej firmie. Zapewniamy, że współpracując z nami, wybierzecie Państwo nie tylko gwarancję większego bezpieczeństwa, ale też element, który doskonale wkomponuje się w indywidualny charakter Państwa domu.

Jeśli chcecie się Państwo dowiedzieć czegoś więcej o naszych drewnianych drzwiach przeciwpożarowych, to zachęcamy do kontaktu z pracownikami firmy Stodom.