TRAFIAMY W GUSTA

Zrealizujemy dla Państwa każdy, nawet najśmielszy projekt, aby okna i drzwi stanowiły wyróżniający się element architektury budynku, dobrze zharmonizowany z resztą elewacji. Kształt okien i drzwi, ich kolorystyka, zależą wyłącznie od potrzeb i wyobraźni Klienta.

Nad Wisłą
Czołna
Derlatka
Garwolin
Garwolin 2
Hotel Choiny
Hotel Turzno
Hotel Wilga
Izabelin
Pyry
Sulbiny
Trojanów
Okolice Puław
Kazimierz Dolny
Goclaw
Hotel Talaria Ladies Spa
Dacza
Hotel Las Woda Sala Konferencyjna
Zoliborz
Pod Warszawa
Jerzy

Drzwi Dymoszczelne

Nasza oferta obejmuje drzwi dymoszczelne, które zapewnią bezpieczeństwo osobom znajdującym się w budynku w momencie pożaru – warto bowiem pamiętać, że nie tylko sam ogień stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia. Równie śmiercionośny może być właśnie dym. Poszczególne modele drzwi dymoszczelnych różnią się między sobą klasami dymoszczelności, tzn. prędkością, z którą szkodliwe związki mogą przedostawać się przez zaporę w ich postaci i tym samym rozprzestrzeniać się w budynku.

Człowiek w zadymionym pomieszczeniu ma ograniczone pole widzenia i może mieć problem z odnalezieniem drogi na zewnątrz, dodatkowo niskie stężenie tlenu łatwo prowadzi do niedotlenienia. W związku z tym dymoszczelność drzwi ma kluczowe znaczenie w momencie zagrożenia i to w dużej mierze od niej zależy bezpieczeństwo osób znajdujących się wewnątrz budynku. Im wyższa klasa dymoszczelności, tym większa szansa na samodzielną, bezpieczną ewakuację. Z tego względu w niektórych obiektach zaleca się montaż drzwi dymoszczelnych.

Działanie drzwi dymoszczelnych

Dzięki materiałom wykorzystanym do ich wykonania oraz specjalnej budowie drzwi dymoszczelne są w stanie zatrzymać dym lub spowolnić przenikanie go do pomieszczeń, do których nie zdążył dotrzeć ogień. Nasi Klienci mogą zaufać drzwiom dymoszczelnym STODOM, bo:

  • stanowią skuteczną zaporę, przez którą nie przenika (lub przenika bardzo powoli) dym,
  • są wytrzymałe na temperaturę nawet do 200 stopni C, klamka nie rozgrzewa się nadmiernie,
  • są zaopatrzone w samozamykacze i elektrochwytaki,
  • każdy z naszych produktów posiada odpowiedni certyfikat.

Wszystkich zainteresowanych ofertą zachęcamy do kontaktu. Działamy na terenie Warszawy i okolic.